ما کنار شما هستیم تا بتونیم کمک کنیم تا حال بهتری داشته باشید.

سوالات متداول

جنس مو از تارهای موی طبیعی انسان استفاده می شود . که بر روی این موها عملیات فرآوری انجام می شود و روی زیر ساخت خود قرار می گیرد.

پروتز مو از دو قسمت اصلی تشکیل می شود یکی بیس و دیگری مو می باشد. قسمت بیس از یک توری ظریف و مشبک ساخته شده که این توری از جنس نانو و ضد حساسیت است و متناسب با سایز سر افراد ساخته می شود و امکان اکسیژن رسانی به کف سر را فراهم می کند.

بله به دلیل اینکه در ساخت این موها از تار موی طبیعی افراد استفاده می شود و همچنین در قسمت جلوسر این پروتزها خط رویش کاملا طبیعی دارد ، مانند موهای خود فرد جلوه می کند.

بله با پروتز مو می توانید شنا کنید و سایر فعالیت های ورزشی مانند رفتن به باشگاه و فوتبال بازی کردن و فعالیت های روزانه بپردازید .

خیر استفاده از پروتز هیچ گونه احساس ناراحتی و سنگینی ایجاد نمی کند.

 

بله . به دلیل اینکه جنس پروتز از موی کاما طبیعی است شما می توانید موهای خود را به هر صورت که تمایل داشتید شانه بزنید.

بله متفاوت است . معمولا پوستیژ از موهای مصنوعی ساخته می شود که کیفیت پایین تری دارد پوستیژها برای افراد مختلف یکسان تولید می شود و به خوبی پروتز روی سر قرار نمی گیرد و ممکن است برای فرد احساس ناراحتی ایجاد کند.

خیر به هیچ عنوان. به دلیل اینکه پروتز یا با روش بافت به موهای اطراف سر وصل می شود و یا با کلیپس و همچنین برای نگهداری آن هم از چسب استفاده می شود . شما حتی اگر در معرض باد شدید هم قرار بگیرید اتفاقی نمی افتد.

بله به مانند موی طبیعی قابل شستشو است و اگر از نرم کننده ها هم استفاده کنید درخشان تر به نظر می رسد

خیر تاکنون موردی مشاهده نشده است . به دلیل اینکه ترمیم موی وان از محصولات با کیفیت و ضد حساسیت استفاده می کند.

معمولا بین یک تا یک و نیم حتی بعضا تا دو سال ماندگاری دارد اما این مورد خیلی به نحوه نگهداری و مراقبت شما از پروتز بستگی دارد که به خوبی ما نحوه نگهداری از آن را برایتان توضیح می دهیم نگران نباشد.

بله این پروتزها بر اساس سلیقه و خواست شما سفارش داده می شود و هر مدل و نوعی که دوست داشته باشید اعم از موی صاف و مجعد و فردار و حتی رنگ آن می توانید سفارش دهید.

بله انواع پروتز با حجم و تراکم مختلف و نوع های مختلف وجود دارد.

بله هیچ محدودیتی ندارد و سلیقه ای است.

به هیچ عنوان این اتفاق نمی افتد چراکه هم در ساخت از مواد ضد حساسیت ساخته شده است و هم در این روش به راحتی امکان گردش هوا وجود دارد و هیچ گونه آسیب به پوست سر نمی رساند.

دوستان عزیزم سوالات بالا سوالات متداولی است که معمولا از ما پرسیده می شود اگر سوالات دیگری مد نظر شما بود که پاسخ خود را نیافتید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. 

مشاوره رایگان