درباره‌ی موسسه ترمیم موی وان

موسسه ترمیم موی وان با 18 سال سابقه کار تخصصی به مدیریت آقای امیر کامرانی فارغ التحصیل رشته گریم از آکادمی هنر، آماده ارائه خدمات، مشاوره و اجرا در زمینه ترمیم مو طبیعی و پیوند موی طبیعی می باشد.

در ابتدای پایه گذاری موسسه ترمیم موی وان، با باور به اینکه از لحاظ ارائه بهترین و به روز ترین خدمات می خواهیم برترین باشیم، تصمیم گرفتیم موسسه را وان (1) نامگذاری کنیم تا به بهترین نحو خدمت گزار باشیم..

موسسه ترمیم موی وان جزو معدود موسسات ترمیم مو در ایران است که ترمیم مو به روش پیوند موی صددرصد طبیعی انجام می دهد که دیگر موسسات از روش اتصال با چسب استفاده می کنند که بسیار کار سخت و پر دردسری می باشد زیرابرای پاک کردن چسب و فیکس کردن مو، بر روی سر و طبیعی جلوه دادن مو، زمان بر و بسیار دشوار است.

پیوند مو عبارت است از یک روش کاملا تخصصی که موهای طبیعی، روی سر شخص کاملا فیکس شده و می توان گفت عضوی از شخص خواهد شد.

در این روش هیچگونه محدودیتی برای شخص ایجاد نخواهد شد و شخص به کارهای روزمره خود، از جمله کار، ورزش، و سایر فعالیت ها ادامه خواهد داد.

این روش هیچگونه عوارضی نظیر سایر روش های موجود در بازار ندارد. پیوند مو در موسسه ترمیم موی وان، جراحت و دوره نقاهتی به دنبال نخواهد داشت و فرد دریک جلسه به بالاترین سطح رضایت از تراکم(حجم مو)، مدل مو و ... خواهد رسید.

مشاوره رایگان